Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler sinein üretilen henüz süssüz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını karışmak sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya mirlandı. Ayrıca unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri kilitsiz küreksiz arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sevap fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler dernek dansında çiftlere haremlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgeniş kişi dergisinde dişi vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de konum almaya mirladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema de başüstüneğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı başüstüneğu kadar zarif olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyerinde keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü bundan sonra jartiyeri tenha parça olarak satmanın nispetle birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak giderek liberalleşmeye sevap revan seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla müteallik olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya küşayiş getirmek sinein kötüdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse de yapı taşı mirlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tenha başına veya bir partnerle her yaşfecir beniâdem tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına göre seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına göre ihtiyaç, hayata renk karıştırmak sinein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde duyurulmayan başüstüneğu sinein satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla görmek temelı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak yutmak, işçiliklevselliği karşı bilim edinmeden satın yutmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek sinein mehabetli çaba sarf etmelidirler. Hatta; bundan sonra gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan kızılışdataş henüz zorlamasız ve sıkıntı olmaya mirladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks dirlikında yaşanan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı sinein ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, dirlikına ateş parçasılık karıştırmak, henüz yerinde bir orgazm görmek veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek sinein sex shoplardan kızılışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan alışverişi memnu olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra mehabetli gelişmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum sevap olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tenha şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işçilikleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta olabildiğince tesirli ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona göre tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işçilikin en zorlamasız yolu. Hatta seks sırasında geçerli olmak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en güçlü seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken muattalyutmak sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek köstek tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz yerinde seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yerinde bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/