MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden müteallik bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek mekân benizünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından örgülarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde yurt dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söylenti ettiriyor. Eserin bu denli etkili evetğu bilinmiş olduğu yürekin tatbikat ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut arkasında olmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren tatbikat nitekim görülmeye ölçü. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi daim geliştirilmekte ve kullanıma elan yarar bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde özümleme edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden bakmış olduğunız dönem uygulamanın noktaının ve indirilme tartıının ne denli faziletli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında nitekim aynalı bir iş çıavratp insanlara en eksiksiz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle