Mobil ödeme sistemi, müstehlik gruplarının düzenışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme hazır para sistemi ile Ödeme geçirmek isteyen eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip düzenışveriş çalışmalemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yol bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun taliı saf iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu çalışmalemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği örtüsüz mevcut kredi kartları mutavassıtlığı yardımıyla olur.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satılarda Artış Yakalama
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belli başlı bir oranda kişilere hitap fiyat. İşletme yerlerinin garaz kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının düzenışveriş düzenışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının kredi ve banka kartvizitı yöntemi ile düzenışveriş yapmayı tercih ederken kredi kartvizitı ve banka kartvizitı bulunmayan eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut hareketli ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri tercih ederek düzenışveriş yamayı tercih fiyat.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir küme özlük ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini yönetmek lüzum. Yani kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi zemin yer e- ticaret firma yerleri ulaştığı garaz kitleye bir yeni grup henüz eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satışlarında artış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine zemin vererek, garaz kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok artış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma