OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, mobil uygulama ve canlı bindi deneyimi olan en sağlıklı kripto borsaları ortada nokta allıkır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı bindi sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Tip başarımı açısından son mertebe yararlı bir platform olan OKEX, bu özelliği yardımıyla piyasanın hareketli evetğu dönemlerde birlikte herhangi bir donma evetşamaz. OKX sağlıklı mi? sorusuna yanıt olabilecek mobil uygulaması ile bile kullanıcılarını destekleyen platform, emniyet katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e kayıt olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek dâhilin hüviyet doğrulaması edinmek zorundadır. AML politikalarına gereğince devinme eden borsa, etkinlik gösterdiği ülkelerin kanunlarına yarar şekilde devinme fiyat. OKX kripto borsası sağlıklı bir borsadır. Çoklu zeban desteği sunması yardımıyla biryoğun ülkeden yatırımcının kolayca kullanabilmesi, platformun sağlıklı bir meydan olduğunu gösterir. Tarafsız kripto dünyalık borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX istimara raporlarında A emniyet sertifikasına sahip, penetrasyon testi, fonların demıtlanması ve hata ödülü kategorilerinde sükselı bir kişi olarak bileğerlendirilir.

OKX Türkiye’bile Kanuni mı? OKEx (OKX), global ölçekte etkinlik gösteren bir kripto dünyalık borsasıdır. Faaliyette evetğu bütün ülkelerde ülkelerin kanunlarına yarar şekilde devinme etmektedir. Türkiye’bile bile çok sayıda kullanıcısı mevcut borsa, kullanıcılarının tam olarak işlem yapabilmeleri dâhilin hüviyet doğrulaması şenseı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, yevmi çekim limiti ve dünyalık yatırma kısıtlaması ile karşı katya kalmaktadır. OKEx’e Etiket Bilgilerini Görmek Sağlam mi? Etiket doğrulaması, dijital biryoğun uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve sağlıklı kripto dünyalık borsalarında bu şense aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin bel kemiği nedeni; kötü dünyalık aklama ve yıldırıü akçalanmış etme taksiratı ile savaş geçirmek ve kullanıcı varlıklarını güvence altına sarmak amacıyladır. OKX Etiket Bilgilerini Paylaşır mı? Etiket bilgileri şu demek oluyor ki ferdî veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şilenmeıslarla paylaşılması durumu nutuk konusu bileğildir. Ancak savcılık hükümı ile incelenmeye allıkınması müstelzim kişilerin bilgileri, OKEx tarafından yalnızca müntesip birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 seneından beri internet teknolojisinin teceddütçi bir uygulaması olarak önemli bir tahaccüm kat ettiler. Hasetmüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve diğer dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok yetişkin katkı elde etmiştır. Çok sayıda ünlü nüfus Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin yetişkin bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “para internet”inin temelini oluşturduğunu ve global para sistemini tekrar kurma etme potansiyeline sahip olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, gurur-satım maslahatlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global tutum üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağına imanıyoruz. İnovasyonlarımızı sürdürmek, müşteri deneyimi meydanında kendimizi yükseltmek ve dünyayı bileğmaslahattirecek şeyler başarmak dâhilin çallıkışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Güvenlik daima önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış sunucu kümelerini ve elan biryoğun gelişmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve mobil uygulama yoluyla dijital varlık maslahatlemleri dâhilin emniyetli, istikrarlı ve sağlıklı bir ortam sağlar. Hassaten, sektördeki en yararlı allık-sat deneyimini çıkarmak dâhilin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine gereğince ürünler yaratıyor ve geliştiriyoruz.

okex kayıt