Üçbaşlangıçak Ziraat, kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri karınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine reva olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Mutabık cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz vasatını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel kültür halletmeye başlangıçladı fakat günümüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını hakkındalayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve kültür dalünün gittikçe çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Teknoloji ile müşterek vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri üzere ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste sadece kültür dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en yerinde hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile hareketli ve takatlü âdemoğlu kaynağına malik olan Üçbaşlangıçak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam fehamet sağlayıcı Üçbaşlangıçak Ziraat; koyu Ar-Ge çalışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Kesiksiz ilerleme ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Ziraat ürünlerinin hem vatan içinde hem de vatan haricinde güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin reva ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yeterli ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mübarek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde henüz az efor kullanma ederek çok henüz sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz sağlıklı lafır ve toprağınızdan henüz çokça ürün ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mübarek bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en büyük ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mübarek meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden haiz olmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da vazıh bir trap kazısına bırakmak karınin münteşir olarak kullanılır. Art yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Art yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden haiz olmak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı üzere alanlara bırakmak karınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir rabıtalantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değçalışmatirilebilir ve birhayli cetşmanla da degajeletilebilir. Esas birlikteşenler genellikle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik portörlara bakılırsa nispetle az maliyetleri ve çok yönlülükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler karınin yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem de kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşlangıçak Ziraat’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması çalışmalemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşlangıçak Ziraat olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği çağ hayvanın benzinü ve etinden randıman alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları bir numara seferde alabilir ve henüz yerinde beslenebilir. Olta karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz yerinde beslenmesine böylece henüz çokça randıman almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Olta Muhtelit Makinaları da Üçbaşlangıçak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Ziraat olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu üzere en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı kibar ve mübarek bir tarımsal üretim karınin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı karınin önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yerinde durumlara gelmesi karınin tarımsal ihracat noktasında Üçbaşlangıçak Ziraat olarak bütün çalışanlamış olurımızın ulamasıyla müşterek
Üçbaşlangıçak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya kaynak için: https://ucbasaktarim.com/