Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında alan almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) oyun ortamında aldatmaışdataş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş yetişmek muhtevain oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş yetişmek o derece emeksiz değildir. Çünkü bu işlemler dolar kuru üzerinden muamele örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain ya da oyunda daha okkalı silah gücü gibi hilelere mirvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini oda ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu daha uz oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere alan mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de alan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içinde alan kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Piyes ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değiştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında alan kayran UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok kontak gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen oyun örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere açıklamak muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu cümle hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek muhtevain kalıcı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her vakit bir şekil bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan kayran duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda alan kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu entrika yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi ferlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara kelime gibi görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye bürümek veya bir nesneyi nişan bürümek anlamına gelirken Bot kelimesi, bir işin otomatik olarak örgülması anlamına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al